Bağışçılar

Özyeğin Üniversitesi olarak toplumsal sorumluluğumuzun bilinci ile eğitimde fırsat eşitliğini daha fazla öğrenciye ulaştırmak ve uluslararası standartlarda eğitimi her gence erişilebilir kılmak için Eğitimde Fırsat Eşitliği Burs Programını 2015-2016 akademik yılında hayata geçirdik.

Bizimle aynı vizyonu paylaşan bağışçılarımızın değerli destekleri ile uygulanan program sayesinde bursiyer öğrencilerimiz, üniversitemizde tam burslu olarak öğrenim görmekte ve üniversitemizin sunduğu tüm olanaklardan faydalanmaktadır.

Devamı

Siz de Destek Olun

Eğitimde Fırsat Eşitliği Burs Programımız, kısıtlı ekonomik olanaklara sahip, başarılı ve yetenekli öğrencilere uluslararası standartlarda bir yükseköğrenim olanağı sağlamayı amaçlıyor. Amacımıza ortak olan kişi ve kuruluşların bağışlarıyla yürütülen bu programda, sizleri de yanımızda görmekten onur duyarız. Geleceğimizin umudu olan gençlerimize vereceğiniz destek, onlara uluslararası standartlarda bir üniversite eğitimi imkanı sunarak, iş ve bilim dünyasına katılmanın yolunu açacaktır. Türkiye’nin dört bir yanından gelen seçkin öğrenciler, üniversitemizin fakültelerinde tam burslu öğrenim görebilecek ve üniversitemizin tüm olanaklarından yararlanacaktır.

Devamı