Üniversitemiz, kuruluş felsefelerinden biri olan sosyal sorumluluk alanında geliştirdiği projeler ile topluma örnek olmaya devam etmektedir. Özyeğin Üniversitesi olarak, öğrencilerimize sağladığımız olanaklardan ekonomik koşulları ne olursa olsun, her başarılı ve yetenekli öğrencinin faydalanması gerektiğine olan inancımız ve toplumsal sorumluluğumuzun bilinciyle, hayata geçirdiğimiz Eğitimde Fırsat Eşitliği Burs Programı kapsamında, ülkemizin farklı bölge ve coğrafyalarından yüzlerce başarılı kız ve erkek öğrenci hayallerini gerçeğe dönüştürdü.

Ülkemizde özellikle 10.000-20.000 başarı seviyesindeki öğrenciler, %1’lik başarı diliminde olmalarına rağmen istedikleri tam burslu programlarda yeterli seviyede yer bulamamaktadırlar. Fırsat eşitliği sunmaya yönelik bu özel programa alınacak seçkin öğrenciler, ancak bizimle aynı vizyonu paylaşan bağışçıların katkılarıyla hak ettikleri eğitim imkânına kavuşabilecek, üniversitemizin fakültelerinde tam burslu öğrenim görebilecek ve kampüsümüzün tüm olanaklarından yararlanabileceklerdir.

Siz de programımıza destek olun ve bağışlarınızla, üstün nitelikli ancak olanakları sınırlı gençlere hayallerini gerçekleştirme fırsatı sunun, onları ortak geleceğimize kazandırın.

Program hakkında detaylı bilgi almak ve bağışçılarımız arasında yer almak için Resa Tüzün’e e-posta (resa.tuzun@ozyegin.edu.tr) gönderebilir ya da 0216 564 9000 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.