Eğitimde Fırsat Eşitliği Burs Programımız, kısıtlı ekonomik olanaklara sahip, başarılı ve yetenekli öğrencilere uluslararası standartlarda bir yükseköğrenim olanağı sağlamayı amaçlıyor. Amacımıza ortak olan kişi ve kuruluşların bağışlarıyla yürütülen bu programda, sizleri de yanımızda görmekten onur duyarız. Geleceğimizin umudu olan gençlerimize vereceğiniz destek, onlara uluslararası standartlarda bir üniversite eğitimi imkanı sunarak, iş ve bilim dünyasına katılmanın yolunu açacaktır. Türkiye’nin dört bir yanından gelen seçkin öğrenciler, üniversitemizin fakültelerinde tam burslu öğrenim görebilecek ve üniversitemizin tüm olanaklarından yararlanacaktır.

Siz de programımıza destek olun ve bağışlarınızla, üstün nitelikli ancak olanakları sınırlı gençlere hayallerini gerçekleştirme fırsatı sunun, onları ortak geleceğimize kazandırın.

Program hakkında detaylı bilgi almak ve bağışçılarımız arasında yer almak için Resa Tüzün’e e-posta (resa.tuzun@ozyegin.edu.tr) gönderebilir ya da 0216 564 9000 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.